Учасникам відділення

На сайті 72 гостя та 0 користувачів

Реєстрація на секції

Шановні школярі!

Запрошуємо Вас на настановчу сесію відділення «Комп’ютерних наук», яке є структурним підрозділом КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді», 17 вересня (понеділок) 2017 року о 16:00 ауд. 340 за адресою м.Київ, вул Пирогова 9.

Шановні школярі!

11 вересня (понеділок) 2017 року о 16:00 ауд. 340 за адресою м.Київ, вул Пирогова 9. Запрошуємо Вас на Настановчу сесію відділення «Комп’ютерних наук», яке є структурним підрозділом КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді». Чекаємо Вас.

11- 12 жовтня 2014 року з 12.00 до 17.00 у київському готелі Fairmont (вул. Набережно-Хрещатицька, 1) відбудеться зустріч з представниками рейтингових університетів, коледжів та підготовчих центрів Великобританії, Західної Європи, США та Канади. До участі запрошуються потенційні студенти та їхні батьки.

Буде представлений також Інформаційний центр DAAD у Києві, вас проконсультують щодо навчання та досліджень у Німеччині.
Деталі та реєстрація на сторінці: http://dec-edu.com/eduweekend

20Друзі і партнери Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Благодійний Фонд «Благомай» за підтримки Посольства Грузії в Україні запрошують 20 вересня 2014 року на благодійний українсько-грузинський фестиваль «Свої. Україна + Грузія», що відбудеться на території Національного музею народної архітектури і побуту України в Пирогово – найбільшого скансену Європи.

Всеукраїнський конкурс “Іпtel-Техно Україна” у 2014/2015 навчальному змінює терміни проведення.

ІІ (очний) етап буде проведено восени, а саме
з 14 по 17 жовтня 2014 року.

Саме в цей час у НТУУ «КПІ» відбуватиметься Фестиваль інноваційних проектів SikorskyChallenge, в якому заплановано поєднати багато різноманітних заходів, таких як:

• Конкурс інноваційних проектів "Sikorsky Challenge";
  • Конкурс науково-технічної творчості школярів Intel-Техно Україна;
  • Всеукраїнська виставка науково-технічних молодіжних інновацій і творчих проектів учнів – членів Малої академії наук «Майбутнє України»;
  • Освітня академія Іпtel для педагогів;
  • тренінги;
  • інтерактивні виставки, наукові експерименти на профільних майданчиках;
  • науково-популярні лекції провідних науковців України та світу;
  • демонстрація науково-популярних фільмів;
  • дні відкритих дверей ВНЗ – учасників фестивалю;
  • тематичні екскурсії у Державному політехнічному музеї НТУУ «КПІ»;
  • практичні заняття у навчальних лабораторіях інститутів та факультетів
  • майстер-класи керівників гуртків технічного спрямування позашкільних навчальних закладів та ін.

Пропонуємо всім бажаючим стати учасниками конкурсу влітку підготувати неймовірно цікаві проекти та представити їх на розгляд журі вже у серпні-вересні.
     Нагадуємо, що до участі в Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учні (вихованці) професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів України та країн Ближнього зарубіжжя, яким станом на 1 травня 2015 року не виповниться 20 років.
     Конкурс “Intel-Техно Україна” проводиться за категоріями:

• математичні науки;
  • фізика та астрономія;
  • комп’ютерні науки;
  • інженерія (електротехніка, електроніка, системи керування, механіка, робототехніка, матеріалознавство, біоінженерія, хімічна інженерія, промислова інженерія, аерокосмічні системи, розробка двигунів, екологічна інженерія);
  • енергетика (альтернативні джерела енергії, нові джерела енергії, відновлювальна енергетика, трансфер енергетичних ресурсів та інші).

Конкурс проводиться у два етапи:

• І (заочний) етап – з 1 серпня до 15 вересня 2014 року – реєстрація проектів;
  • до 30 вересня 2014 року – визначення учасників очного етапу;
  • ІІ (очний) етап – з 14 до 17 жовтня 2014 року – визначення переможців та призерів (2-4 місця) у п’яти категоріях та суперфіналістів.

Всесвітній фінал Intel ISEF відбудеться з 10 до 15 травня 2015 року в м. Піттсбург (штат Пенсильванія, США).

Бажаємо всім гарно відпочити влітку та з новими силами йти до нових перемог!!!

Довідка та реєстрація на сайті: www.isef.pti.kpi.ua