Учасникам відділення

Керівникам вищих навчальних закладів

Щодо нарахування додаткових балів
призерам ІІІ етапу конкурсів-захистів МАН

На звернення громадян та керівників вищих навчальних закладів щодо нарахування додаткових балів призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України під час конкурсного відбору на навчання у 2013 році роз’яснюємо.

Відповідно до пункту 12.2 Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України №1244 від 05 листопада 2012 року, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13 листопада 2012 року за № 1902/22214 (далі – Умови прийому), призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України зараховується додатковий бал заумови відповідності секції, по якій вступник брав участь у конкурсі-захисті, напряму підготовки (спеціальності), що зазначені у додатку 1 Умов прийому.

Нагадуємо, що Умови прийому є обов’язковими для вищих навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування. Згідно з пунктом 2.2 Умов прийому, керівник вищого навчального закладу забезпечує дотримання законодавства України, правил прийому до вищого навчального закладу, а також відкритість та прозорість роботи приймальної комісії.

Перший заступник Міністра       Є. М. Суліма